Menü Kapat

Eski Kapılarınızı Yenileyebilirsiniz

Öncelikle makale paylaşımı için Dekorfikir.com ailesine teşekkürlerimizi sunarız. Kendin yap projesi altında ev kapılarına harika dokunuşlar yapmak ve yaşam alanlarınızı yeniden ele almak ister misiniz? Bu noktada birbirinden harika dokunuşları gerçekleştirmek ve yeniden kullanışlı bir alan oluşturmak tamamen sizlerin elindedir. Şıklığı ve zarafeti evinizde ön plana çıkartmanızı sağlayacak bu harika ürünler, fazla para harcamanıza gerek kalmadan temin edilebilmektedir. Bu sayede yaşam alanlarınızda fark yaratmanız amaçlanır ve en ideal sonuçlara doğrudan ulaşabilirsiniz.

Kendin Yap ve Ev Kapılarına Düzenleme Fikirleri

  1. Kaplama çalışmaları.

Ev kapılarına kendin yap projesi ile bazı kaplamaları yapmak söz konusudur. Nitekim bu alanda en doğru dokunuşları sağlamak ve yaşam alanlarınızda öne çıkacak bir tasarımı sağlayabilmek için bu tarz bir hizmeti denemenizi öneriyoruz. Birkaç farklı yapıştırıcı, ürün ve diğer içerikler ile ev kapınızı baştan yaratabilirsiniz.

  1. Duvar kağıtları kapınızda yeni bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Duvar kağıtlarını doğrudan kapı gibi ürünlerde değerlendirmek ister misiniz? Kendin yap projesi kapsamında öne çıkan bu tasarımlar, yeni bir görünümü elde etme konusunda gayet idealdir. Nitekim folyo gibi ekstrem ürünlerle kapılarınıza yeni bir bakış açısı kazandırabilirsiniz.

  1. Kapıları boyamak!

Kapı boyaları özel olarak nalburlarda satılmaktadır. Veya yapı marketlerinden de satın alabileceğiniz bu ürünler kendin yap projesi kapsamında en ideal sonuçları almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen bu ürünleri denemek ve kapılarınıza yeni bir bakış açısı kazandırmak için seçiminizi yapın.

  1. Kapılara ayna tasarımı!

Kapılara doğrudan yapıştırabileceğiniz aynalar, evinizde hem daha fazla ayna kullanımını sağlar, hem de kapılarınızda şık bir değişim elde etmenizi hedefler. Nitekim kendin yap projeleri kapsamında en ideal çalışmalardan faydalanmak ve yaşam alanlarınıza zarif bir dokunuş elde etmek sizlerin elindedir.

Kaynak : Dekorfikir.com

Bir cevap yazın